Nafukovací čluny

Nafukovací kanoe Explorer K2 pro 2 osoby

Kanoe Explorer K2 je určena pro 2 osoby. Jízda na kanoi je oblíbeným vodním sportem, který není dominantou jen letní sezóny. Vychutnat si jízdu můžete nejen u nás, ale i v zahraničí, a to jak v létě, tak v zimním období. V tomto případě oceníte pořízení této nafukovací kanoe, která je i skladná a snadná pro transport. Můžete naložit do auta a vyrazit. Komfort zajistí pohodlná nafukovací sedátka s opěrkou. Pro snadné uchopení a manipulaci slouží 2 úchyty. Nechybí nafukovací dno s odnímatelnou směrovou ploutví. Součástí balení je pumpa a 2 hliníková pádla.

Cena v době recenze: 3 320 Kč

Nafukovací kajak Lite-Rapid X2 z kvalitního materiálu pro 2 osoby

Rádi byste zkusili jízdu na kajaku, ale nemáte prostor pro jeho uskladnění? Bestway nafukovací kajak Lite-Rapid X2 je určen pro 1 až 2 osoby. Je vyroben z kvalitního, pevného, odolného PVC. Jedná se o testovaný materiál, který je rezistentní vůči mechanickému poškození. Pohodlné sezení je zajištěno nafukovacími sedáky. Oceníte i jeho snadnou skladnost, transport. Můžete naložit do auta a vyrazit vstříc jedinečnému dobrodružství, které zajistí zábavu a má blahodárné účinky. Při jízdě na kajaku se nejen opálíte, ale jste blíže přírodě. Není nad aktivitu venku na vzduchu, která má pozitivní vliv na psychickou i fyzickou stránku člověka.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Nafukovací skútr Intex pro děti

Dětský nafukovací skútr nadchne holky i kluky. Získá si maximální pozornost. Je zárukou zábavy, která vskutku neomrzí. Je vhodný už pro děti od 3 let. Skútr je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Potěší kvalitou i příznivou cenou. Samozřejmostí jsou splňující veškerá bezpečnostní kritéria. V tomto směru máte záruku kvality a naprosté bezpečnosti, co se týče výrobku. Skútr má pevné držadlo pro uchycení a udržení se na vodě. O to pohodlnější je samotná jízda.

Cena v době recenze: 209 Kč

Kajak a paddleboard aneb 2v1

Paddleboard a kajak v jednom je přesně to pravé pro vás. Díky tomu si užijete zábavu a zapojíte i svaly, o kterých jste možná doposud ani nevěděli. Není divu, že vodní sporty jsou čím dál více oblíbené. Kajak s paddleboardem v jednom je určen pro 1 osobu. Díky nosnosti 150 kg je tak vhodný pro každého. Součástí jsou i nezbytné a praktické doplňky, které nadchnou a rádi je využijete. Je myšleno i na případný lehký náklad, který není třeba nechávat na břehu. K tomu vám poslouží prostor pod elastickými bungee šňůrami na přední i zadní straně. Pamatováno je i na pohodlnou manipulaci a ovládání díky madlům a rovněž připevnění, aniž byste se museli obávat, že vám uplave.

Cena v době recenze: 11 590 Kč

Nafukovací člun na jachting pro 1-2 osoby

Nafukovací člun 5S pro jachting od renomované značky Tribord je určen pro 1 až 2 dospělé osoby. Skladný nafukovací člun, na kterém se naučíte zvládnout dva živly – vodu a vítr. Člun vyniká precizním a důmyslným provedením, snadným transportem a skladností, kvalitou materiálu. K tomu je do 25 minut připraven k použití. Komfort umocněn pohodlím na palubě, širokou lavicí ve tvaru U opatřenou pěnovým polstrováním. Člun má vysoko uchycenou plachtu. Pěna v horní části plachty eliminuje její otočení. Pro snadnou manipulaci a uchycení slouží madla. Člun je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 59 999 Kč

Nafukovací člun Fishman 300 s plastovými pádly

Jste vášnivým rybářem? Nafukovací člun Fishman 300 pro 3 osoby je vhodný pro rybářské nadšence. Však rybaření čistí hlavu, má uklidňující účinek, je skvělou relaxací, a to venku na vzduchu. Nafukovací člun má držáky pádel a rybářských prutů. Nechybí oka pro upevnění držáku motoru, který není součástí. Kompaktní člun oceníte pro snadný transport, skladování, jakožto i rychlé nafouknutí a vyfouknutí. Během cca 10 minut lze člun nachystat k použití. Pro snadné přenášení a manipulaci slouží rukojeť. Součástí jsou 2 plastová pádla, nafukovací pumpa i obvodové lano.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Nafukovací kajak Sevylor Hudson použitelný i jako kanoe

Jste milovníkem vody a vodních sportů? Chcete vyrazit s rodinou na vodu? Vybíráte k tomuto účelu nafukovací kajak, který lze upravit jak pro jednoho, tak i dva dospělé a dítě? Kajak Sevylor Hudson má 3 odnímatelné sedačky. Je určen pro 2 dospělé osoby a dítě k plavbě po jezeře, řece i kolem mořského pobřeží. Díky odtokovým kanálkům a uzavřené přídi zvládne i plavbu v peřejích. Sedadla jsou nejen odnímatelná, ale i polohovatelná a můžete si tak právě nastavit pro tři či dvě osoby. Stabilní nafukovací kajak má vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, což skýtá dobré jízdní vlastnosti a odolnost.

Cena v době recenze: 14 289 Kč

Nafukovací člun s motorem Aqua Marina Wildriver

Člun Aqua Marina Wildriver je vhodný na rybolov, sjíždění řeky nebo zkrátka jen tak pro zábavu na vodě. Má hned řadu předností, pro které stojí za pořízení. Nafukovací člun je vyroben z odolného, pevného PVC materiálu, jenž je rezistentní vůči mechanickému poškození i UV záření. Oceníte tak materiál prvotřídní kvality, který se postará o vaši zábavu na vodě a je zárukou dlouhé životnosti. Pro snadné přenášení slouží boční madla. Praktický člun v modro-bílém provedení s černými detaily má pohodlná sedadla. Součástí jsou 2 vesla, nožní pumpa, přídavný elektromotor T-18 a transparentní vak.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Nafukovací kanoe Intex Explorer K2 pro 2 osoby

Jste vodní živel? Chcete si vyzkoušet jízdu na kanoi? Kanoe Explorer K2 je určena pro 2 osoby. Jízda na kanoi je oblíbeným vodním sportem, který není dominantou jen letní sezóny. Vychutnat si jízdu můžete nejen u nás, ale i v zahraničí. V tomto případě oceníte pořízení této nafukovací kanoe, která je i skladná a snadná pro transport. Můžete naložit do auta a vyrazit. Je vyrobena z kvalitního, pevného, odolného materiálu, který je rezistentní vůči mechanickému poškození i UV záření. Komfort zajistí pohodlná nafukovací sedátka s opěrkou. Pro snadné uchopení a manipulaci slouží 2 úchyty.

Cena v době recenze: 7 140 Kč

Nafukovací člun Intex Seahawk 2 s elektromotorem

Set – nafukovací člun Intex Seahawk 2 s držákem a elektromotorem Maxima P 30 skýtá široké využití. Potěší hlavně rybáře a milovníky rybaření. Člun je určen pro 2 dospělé osoby. Tento model člunu je vybaven držáky pro snadné uchopení, držáky vesel a 2 držáky rybářských prutů. V rámci výbavy nechybí záchytný provaz, a to po celém obvodu člunu. Samozřejmostí je ventil pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí, oko na ukotvení člunu. Oceníte nafukovací podlážku pro větší komfort a stabilitu. Součástí setu jsou 2 plastová pádla a pumpa.

Cena v době recenze: 5 450 Kč

Nafukovací člun Intex s držákem a elektromotorem

S člunem Challenger 3 od renomované značky Intex bude léto vzrušující a zábavné. Je vyroben z kvalitního PVC odolného proti oděru a vpichu. Skládá se ze tří vzduchových komor včetně komory uvnitř hlavního trupu. Pohodlí při sezení zajišťují dvě nafukovací sedadla. Třetí osoba se může pohodlně posadit na nafukovací podlahu. Součástí výbavy jsou dvě vesla.

Cena v době recenze: 5 740 Kč

Nafukovací člun INTEX Excursion pro 4 osoby

Nafukovací člun INTEX Excursion 4 Set je určen pro čtyři dospělé osoby a vhodný pro rekreaci a rybaření. Člun je vyroben z robustního PVC bez použití ftalátů o síle stěn 0,75 mm. Součástí člunu jsou dvě nafukovací sedátka s oporou zad, jeden vak na výbavu a dva držáky na rybářské pruty. Člun v zadní části disponuje otvory pro připevnění motoru, který není součástí sestavy. Kolem člunu je lano pro snadnější manipulaci. Součástí člunu jsou hliníková pádla Intex a pumpa.

Cena v době recenze: 4 990 Kč

Nafukovací kajak z odolného PVC Aqua Marina BETTA 10’3″

Rekreační nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 10’3″ je vhodný pro splavování jezer a mírné vody. Vyztužený vícevrstvý PVC materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Na přídi kajaku je kryt na ochranu proti stříkající vodě.

Cena v době recenze: 6 749 Kč

Snadno skladný nafukovací člun

Člun pro vyznavače plavby na přejezd z kotviště na pevninu nebo naopak. Lehký nafukovací člun, který lze díky přepravnímu vaku snadno uložit do zavazadlového prostoru automobilu nebo lodi.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Člun Sevylor Caravelle pro rodinnou rekreaci

Člun Caravelle K 105 od firmy Sevylor je vhodný pro rodinnou rekreaci, který díky své nosnosti až 310 kilogramů snadno uveze i tři dospělé osoby. Pokud se vám nechce zrovna pádlovat, na člun Caravelle K 105 lze snadno připojit elektrický motor Sevylor SBM18 bez použití zrcadla.

Cena v době recenze: 3 189 Kč

Nafukovací kajak Aquatone Blast s odnímatelnými sedáky

Nafukovací dvoumístný kajak Aquatone Blast 12’0″je skvělý rekreační kajak, díky kterému si můžete chvíle u vody vychutnat společně s rodinou a přáteli! S kajakem dostanete vše, co budete pro výlet na vodě potřebovat – 2 dvoudílná hliníková pádla, vysokotlakou pumpu s tlakoměrem, 2 sedáky a 2 ploutve. To vše, včetně složeného kajaku, uložíte do pevného batohu s pohodlnými ramenními popruhy.

Cena v době recenze: 13 490 Kč

Dětský nafukovací člun Dino Tatra

Proslulý nákladní automobil Tatra se stal námětem pro obrázky na nafukovacím člunu. Zajisté bude dobrou motivací pro odvážné sportovce. Člun má bezpečnostní ventily.

Cena v době recenze: 259 Kč

Nafukovací člun Excursion 4 Set včetně dvou pádel

Nafukovací člun Excursion 4 včetně dvou pádel, ruční pumpy a praktické tašky k usnadnění při přenášení. Provaz po celém obvodu člunu a madla pro snadné přenášení jsou samozřejmostí. Člun je vhodný pro použití na klidné vodě jako je přehrada, rybník či klidná řeka.

Cena v době recenze: 4 055 Kč

Nafukovací kajak Koracle vhodný pro 1 dospělou osobu

Nafukovací kajak Koracle je vyroben z odolného vinylu. Kajak má vestavěný držák na rybářský prut, pohodlné nafukovací opěradlo pro dokonalou relaxaci a 4 opěrky nohou. Odnímatelná zadní ploutev pro lepší manévrovatelnost. 2 úložné prostory a 2 rukojeti pro přenášení.

Cena v době recenze: 2 410 Kč

Nafukovací člun pro 3 s pádly a ruční pumpou

Člun Intex Seahawk je určen pro 3 osoby. Svou velikostí nabízí dostačující prostor. Tato loď má tři vzduchové komory, 2 velké Boston ventily k rychlému nafouknutí, 2 držáky na pruty.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Člun nafukovací Sevylor FISH HUNTER™ FH 250

Hledáte člun na vaše kratší výlety podél pláží a břehů, projížďky klidnou vodu nebo hledáte praktického pomocníka pro rybaření? Oblíbeným nafukovacím rybářským člunem pro dvě osoby je FISH HUNTER™ FH 250 od výrobce Sevylor. Má vše, co od takového výrobku očekáváte a dá se s ním užít spousta zábavy i dobrodružství. Jeho rozměry jsou 232 x 119 cm, ve sbaleném stavu 61 x 36 x 22 cm. Nosnost má 220 kg a sám o sobě váží 8 kg.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Nafukovací člun Seahawk 2 Set

S nafukovacím člunem se dá u vody zažít hodně zábavy a rozšíří nám možnosti aktivit. Pokud vám stačí člun pro dvě osoby určený na klidnou vodu, bude Seahawk 2 Set od výrobce Intex ideální volbou. Jeho rozměry jsou 236 x 114 x 41 cm a nosnost má 200 kg. Dodává se jako set s pumpou a plastovými pádly, takže nebudete muset nic dokupovat a ihned ho můžete vyzkoušet. Konstrukce materiálu Rugged Vinyl spolu se třemi vzduchovými komorami včetně vnitřní komory pomocné dodává člunu potřebnou stabilitu a odolnost.

Cena v době recenze: 1 480 Kč

Člun nafukovací Sevylor SUPER CARAVELLE XR86GTX

Ještě lepší zážitky z dovolené nebo pobytu u vody vám přinese vlastní nafukovací člun. Model Sevylor SUPER CARAVELLE XR86GTX je určen pro 3 osoby při nosnosti 250 kg a je dostatečně prostorný, pevný, všestranný, lehký a zároveň stabilní pro využití na klidné vodě rybníků, jezer, přehrad nebo řek. Stane se univerzálním člunem pro bezpečnou rekreaci, dokonce mu nechybí ani zřízení pro připevnění elektromotoru Sevylor SBM18 s maximálním výkonem 3HP, pokud byste jej chtěli motorizovat.

Cena v době recenze: 3 149 Kč

Modrý rekreační nafukovací člun Sevylor CARAVELLE™ K 105

Už vás nebaví neustále si půjčovat lodě a platiti za to peníze? Zábavné plavby po hladině můžete podnikat s vlastní loďkou, která vás finančně nezruinuje, je skladná a přitom stabilní a pohodlná. Výbornou volbou pro výpravy podél pobřeží nebo rybaření jsou nafukovací čluny. Model CARAVELLE™ K 105 – 3+0 od firmy Sevylor je určen až pro 3 osoby, dokonce na něj lze připevnit elektromotor! Rozměry člunu jsou 298 x 135 cm, hmotnost 9,9 kg a nosnost 310 kg.

Cena v době recenze: 3 185 Kč

1 2