Nafukovací kajaky

Nafukovací kajak Lite-Rapid X2 z kvalitního materiálu pro 2 osoby

Rádi byste zkusili jízdu na kajaku, ale nemáte prostor pro jeho uskladnění? Bestway nafukovací kajak Lite-Rapid X2 je určen pro 1 až 2 osoby. Je vyroben z kvalitního, pevného, odolného PVC. Jedná se o testovaný materiál, který je rezistentní vůči mechanickému poškození. Pohodlné sezení je zajištěno nafukovacími sedáky. Oceníte i jeho snadnou skladnost, transport. Můžete naložit do auta a vyrazit vstříc jedinečnému dobrodružství, které zajistí zábavu a má blahodárné účinky. Při jízdě na kajaku se nejen opálíte, ale jste blíže přírodě. Není nad aktivitu venku na vzduchu, která má pozitivní vliv na psychickou i fyzickou stránku člověka.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Kajak a paddleboard aneb 2v1

Paddleboard a kajak v jednom je přesně to pravé pro vás. Díky tomu si užijete zábavu a zapojíte i svaly, o kterých jste možná doposud ani nevěděli. Není divu, že vodní sporty jsou čím dál více oblíbené. Kajak s paddleboardem v jednom je určen pro 1 osobu. Díky nosnosti 150 kg je tak vhodný pro každého. Součástí jsou i nezbytné a praktické doplňky, které nadchnou a rádi je využijete. Je myšleno i na případný lehký náklad, který není třeba nechávat na břehu. K tomu vám poslouží prostor pod elastickými bungee šňůrami na přední i zadní straně. Pamatováno je i na pohodlnou manipulaci a ovládání díky madlům a rovněž připevnění, aniž byste se museli obávat, že vám uplave.

Cena v době recenze: 11 590 Kč

Nafukovací kajak Sevylor Hudson použitelný i jako kanoe

Jste milovníkem vody a vodních sportů? Chcete vyrazit s rodinou na vodu? Vybíráte k tomuto účelu nafukovací kajak, který lze upravit jak pro jednoho, tak i dva dospělé a dítě? Kajak Sevylor Hudson má 3 odnímatelné sedačky. Je určen pro 2 dospělé osoby a dítě k plavbě po jezeře, řece i kolem mořského pobřeží. Díky odtokovým kanálkům a uzavřené přídi zvládne i plavbu v peřejích. Sedadla jsou nejen odnímatelná, ale i polohovatelná a můžete si tak právě nastavit pro tři či dvě osoby. Stabilní nafukovací kajak má vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, což skýtá dobré jízdní vlastnosti a odolnost.

Cena v době recenze: 14 289 Kč

Nafukovací kajak z odolného PVC Aqua Marina BETTA 10’3″

Rekreační nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 10’3″ je vhodný pro splavování jezer a mírné vody. Vyztužený vícevrstvý PVC materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Na přídi kajaku je kryt na ochranu proti stříkající vodě.

Cena v době recenze: 6 749 Kč

Nafukovací kajak Aquatone Blast s odnímatelnými sedáky

Nafukovací dvoumístný kajak Aquatone Blast 12’0″je skvělý rekreační kajak, díky kterému si můžete chvíle u vody vychutnat společně s rodinou a přáteli! S kajakem dostanete vše, co budete pro výlet na vodě potřebovat – 2 dvoudílná hliníková pádla, vysokotlakou pumpu s tlakoměrem, 2 sedáky a 2 ploutve. To vše, včetně složeného kajaku, uložíte do pevného batohu s pohodlnými ramenními popruhy.

Cena v době recenze: 13 490 Kč

Nafukovací kajak Koracle vhodný pro 1 dospělou osobu

Nafukovací kajak Koracle je vyroben z odolného vinylu. Kajak má vestavěný držák na rybářský prut, pohodlné nafukovací opěradlo pro dokonalou relaxaci a 4 opěrky nohou. Odnímatelná zadní ploutev pro lepší manévrovatelnost. 2 úložné prostory a 2 rukojeti pro přenášení.

Cena v době recenze: 2 410 Kč

Intex nafukovací kajak Challenger K2

Láká vás vlastní kajak? Nehcete už utrácet za půjčování lodiček? Dobrou volbou může být kajak nafukovací, konkrétně model Challenger K2 od firmy Intex. Určen je pro dvě dospělé osoby, rozměry lodi jsou 351 x 76 x 38 cm, hmotnost 18,1 kg a nosnost 160 kg. Má vzduchové komory s ventilem pro rychlé a snadné nafouknutí i vyfouknutí. Materiálem je bezftalátové PVC o síle stěn 0,75 mm, s certifikátem GS TÜV.

Cena v době recenze: 3 029 Kč