Nafukovací kanoe

Nafukovací kanoe Explorer K2 pro 2 osoby

Kanoe Explorer K2 je určena pro 2 osoby. Jízda na kanoi je oblíbeným vodním sportem, který není dominantou jen letní sezóny. Vychutnat si jízdu můžete nejen u nás, ale i v zahraničí, a to jak v létě, tak v zimním období. V tomto případě oceníte pořízení této nafukovací kanoe, která je i skladná a snadná pro transport. Můžete naložit do auta a vyrazit. Komfort zajistí pohodlná nafukovací sedátka s opěrkou. Pro snadné uchopení a manipulaci slouží 2 úchyty. Nechybí nafukovací dno s odnímatelnou směrovou ploutví. Součástí balení je pumpa a 2 hliníková pádla.

Cena v době recenze: 3 320 Kč

Nafukovací kajak Sevylor Hudson použitelný i jako kanoe

Jste milovníkem vody a vodních sportů? Chcete vyrazit s rodinou na vodu? Vybíráte k tomuto účelu nafukovací kajak, který lze upravit jak pro jednoho, tak i dva dospělé a dítě? Kajak Sevylor Hudson má 3 odnímatelné sedačky. Je určen pro 2 dospělé osoby a dítě k plavbě po jezeře, řece i kolem mořského pobřeží. Díky odtokovým kanálkům a uzavřené přídi zvládne i plavbu v peřejích. Sedadla jsou nejen odnímatelná, ale i polohovatelná a můžete si tak právě nastavit pro tři či dvě osoby. Stabilní nafukovací kajak má vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, což skýtá dobré jízdní vlastnosti a odolnost.

Cena v době recenze: 14 289 Kč

Nafukovací kanoe Intex Explorer K2 pro 2 osoby

Jste vodní živel? Chcete si vyzkoušet jízdu na kanoi? Kanoe Explorer K2 je určena pro 2 osoby. Jízda na kanoi je oblíbeným vodním sportem, který není dominantou jen letní sezóny. Vychutnat si jízdu můžete nejen u nás, ale i v zahraničí. V tomto případě oceníte pořízení této nafukovací kanoe, která je i skladná a snadná pro transport. Můžete naložit do auta a vyrazit. Je vyrobena z kvalitního, pevného, odolného materiálu, který je rezistentní vůči mechanickému poškození i UV záření. Komfort zajistí pohodlná nafukovací sedátka s opěrkou. Pro snadné uchopení a manipulaci slouží 2 úchyty.

Cena v době recenze: 7 140 Kč