Motorové čluny

Nafukovací člun s motorem Aqua Marina Wildriver

Člun Aqua Marina Wildriver je vhodný na rybolov, sjíždění řeky nebo zkrátka jen tak pro zábavu na vodě. Má hned řadu předností, pro které stojí za pořízení. Nafukovací člun je vyroben z odolného, pevného PVC materiálu, jenž je rezistentní vůči mechanickému poškození i UV záření. Oceníte tak materiál prvotřídní kvality, který se postará o vaši zábavu na vodě a je zárukou dlouhé životnosti. Pro snadné přenášení slouží boční madla. Praktický člun v modro-bílém provedení s černými detaily má pohodlná sedadla. Součástí jsou 2 vesla, nožní pumpa, přídavný elektromotor T-18 a transparentní vak.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Nafukovací člun Intex Seahawk 2 s elektromotorem

Set – nafukovací člun Intex Seahawk 2 s držákem a elektromotorem Maxima P 30 skýtá široké využití. Potěší hlavně rybáře a milovníky rybaření. Člun je určen pro 2 dospělé osoby. Tento model člunu je vybaven držáky pro snadné uchopení, držáky vesel a 2 držáky rybářských prutů. V rámci výbavy nechybí záchytný provaz, a to po celém obvodu člunu. Samozřejmostí je ventil pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí, oko na ukotvení člunu. Oceníte nafukovací podlážku pro větší komfort a stabilitu. Součástí setu jsou 2 plastová pádla a pumpa.

Cena v době recenze: 5 450 Kč

Nafukovací člun Intex s držákem a elektromotorem

S člunem Challenger 3 od renomované značky Intex bude léto vzrušující a zábavné. Je vyroben z kvalitního PVC odolného proti oděru a vpichu. Skládá se ze tří vzduchových komor včetně komory uvnitř hlavního trupu. Pohodlí při sezení zajišťují dvě nafukovací sedadla. Třetí osoba se může pohodlně posadit na nafukovací podlahu. Součástí výbavy jsou dvě vesla.

Cena v době recenze: 5 740 Kč

Snadno skladný nafukovací člun

Člun pro vyznavače plavby na přejezd z kotviště na pevninu nebo naopak. Lehký nafukovací člun, který lze díky přepravnímu vaku snadno uložit do zavazadlového prostoru automobilu nebo lodi.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Člun nafukovací Sevylor FISH HUNTER™ FH 250

Hledáte člun na vaše kratší výlety podél pláží a břehů, projížďky klidnou vodu nebo hledáte praktického pomocníka pro rybaření? Oblíbeným nafukovacím rybářským člunem pro dvě osoby je FISH HUNTER™ FH 250 od výrobce Sevylor. Má vše, co od takového výrobku očekáváte a dá se s ním užít spousta zábavy i dobrodružství. Jeho rozměry jsou 232 x 119 cm, ve sbaleném stavu 61 x 36 x 22 cm. Nosnost má 220 kg a sám o sobě váží 8 kg.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Člun nafukovací Sevylor SUPER CARAVELLE XR86GTX

Ještě lepší zážitky z dovolené nebo pobytu u vody vám přinese vlastní nafukovací člun. Model Sevylor SUPER CARAVELLE XR86GTX je určen pro 3 osoby při nosnosti 250 kg a je dostatečně prostorný, pevný, všestranný, lehký a zároveň stabilní pro využití na klidné vodě rybníků, jezer, přehrad nebo řek. Stane se univerzálním člunem pro bezpečnou rekreaci, dokonce mu nechybí ani zřízení pro připevnění elektromotoru Sevylor SBM18 s maximálním výkonem 3HP, pokud byste jej chtěli motorizovat.

Cena v době recenze: 3 149 Kč

Modrý rekreační nafukovací člun Sevylor CARAVELLE™ K 105

Už vás nebaví neustále si půjčovat lodě a platiti za to peníze? Zábavné plavby po hladině můžete podnikat s vlastní loďkou, která vás finančně nezruinuje, je skladná a přitom stabilní a pohodlná. Výbornou volbou pro výpravy podél pobřeží nebo rybaření jsou nafukovací čluny. Model CARAVELLE™ K 105 – 3+0 od firmy Sevylor je určen až pro 3 osoby, dokonce na něj lze připevnit elektromotor! Rozměry člunu jsou 298 x 135 cm, hmotnost 9,9 kg a nosnost 310 kg.

Cena v době recenze: 3 185 Kč

Nafukovací hobby raft Intex Mariner 4 set

Nafukovací člun není jen zábavou na vodu pro děti, může se stát plnohodnotným plavidlem pro vaše kratší výpravy podél pláží a prozkoumávání pobřeží. Člun Intex Mariner 4 set je dostatečně prostorný pro 4 osoby a unese až 400 kg, přitom se s ním ale snadno manipuluje a po vyfouknutí ho můžete jednoduše převážet z místa na místo a brát s sebou na výlety k vodě. Jde o dobře propracovaný model s vyjímatelnou pevnou podlážkou z plastových lamel a pevným kýlem, rozhodně ne nějakou „hračku“. Dokonce jej můžete vybavit motorem, stačí dokoupit motor do 3 HP (2,2 KW)a držák motoru, pro který jsou zde připraveny úchyty.

Cena v době recenze: 8 865 Kč

Nafukovací rybářský člun Intex Seahawk 4 Set

Nafukovací člun je skvělým sportovním vybavením pro zábavu na vodě, kratší výpravy podél pobřeží a rybaření. Pokud sháníte něco většího, než jen kajak nebo dvoumístný člun, pro čtyři osoby je určen nafukovací člun Intex SEAHAWK 4. Ten je vhodný mírně tekoucí a klidné vody, uzpůsoben i pro rybáře a disponuje dostatkem prostoru. Rozměry nafouknutého člunu jsou 338x127x50 cm a nosnost 370 kg. Materiál je dostatečně pevný, s tloušťkou 0,76 mm, takže při běžné manipulaci se není čeho bát, a má certifikát CE.

Cena v době recenze: 3 259 Kč

Nafukovací člun Intex Excursion 5 set

Jezdíte na přehradu, rybník, řeku, k jezerům nebo k moři a rádi byste své aktivity obohatili o možnost prozkoumávat pobřeží a projíždět se po hladině kdykoliv chcete? Vlastní člun je sen mnoha lidí a vy si jej můžete poměrně snadno splnit. Nafukovací člun není jen pro děti. Model Intex Excursion 5 set vás nadchne svou stabilitou, velikostí a možnostmi, které vám nabídne a pyšnit se může certifikáty NMMA, TÜV a GS. Určen je až pro 5 osob díky rozměrům 366 × 168 × 43 cm a dokonce si na něj můžete upevnit i elektromotor!

Cena v době recenze: 4 729 Kč