Nafukovací rafty

Modrý rekreační nafukovací člun Sevylor CARAVELLE™ K 105

Už vás nebaví neustále si půjčovat lodě a platiti za to peníze? Zábavné plavby po hladině můžete podnikat s vlastní loďkou, která vás finančně nezruinuje, je skladná a přitom stabilní a pohodlná. Výbornou volbou pro výpravy podél pobřeží nebo rybaření jsou nafukovací čluny. Model CARAVELLE™ K 105 – 3+0 od firmy Sevylor je určen až pro 3 osoby, dokonce na něj lze připevnit elektromotor! Rozměry člunu jsou 298 x 135 cm, hmotnost 9,9 kg a nosnost 310 kg.

Cena v době recenze: 3 185 Kč

Nafukovací hobby raft Intex Mariner 4 set

Nafukovací člun není jen zábavou na vodu pro děti, může se stát plnohodnotným plavidlem pro vaše kratší výpravy podél pláží a prozkoumávání pobřeží. Člun Intex Mariner 4 set je dostatečně prostorný pro 4 osoby a unese až 400 kg, přitom se s ním ale snadno manipuluje a po vyfouknutí ho můžete jednoduše převážet z místa na místo a brát s sebou na výlety k vodě. Jde o dobře propracovaný model s vyjímatelnou pevnou podlážkou z plastových lamel a pevným kýlem, rozhodně ne nějakou „hračku“. Dokonce jej můžete vybavit motorem, stačí dokoupit motor do 3 HP (2,2 KW)a držák motoru, pro který jsou zde připraveny úchyty.

Cena v době recenze: 8 865 Kč

Nafukovací rybářský člun Intex Seahawk 4 Set

Nafukovací člun je skvělým sportovním vybavením pro zábavu na vodě, kratší výpravy podél pobřeží a rybaření. Pokud sháníte něco většího, než jen kajak nebo dvoumístný člun, pro čtyři osoby je určen nafukovací člun Intex SEAHAWK 4. Ten je vhodný mírně tekoucí a klidné vody, uzpůsoben i pro rybáře a disponuje dostatkem prostoru. Rozměry nafouknutého člunu jsou 338x127x50 cm a nosnost 370 kg. Materiál je dostatečně pevný, s tloušťkou 0,76 mm, takže při běžné manipulaci se není čeho bát, a má certifikát CE.

Cena v době recenze: 3 259 Kč

Nafukovací člun Intex Excursion 5 set

Jezdíte na přehradu, rybník, řeku, k jezerům nebo k moři a rádi byste své aktivity obohatili o možnost prozkoumávat pobřeží a projíždět se po hladině kdykoliv chcete? Vlastní člun je sen mnoha lidí a vy si jej můžete poměrně snadno splnit. Nafukovací člun není jen pro děti. Model Intex Excursion 5 set vás nadchne svou stabilitou, velikostí a možnostmi, které vám nabídne a pyšnit se může certifikáty NMMA, TÜV a GS. Určen je až pro 5 osob díky rozměrům 366 × 168 × 43 cm a dokonce si na něj můžete upevnit i elektromotor!

Cena v době recenze: 4 729 Kč